Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Дошка оголошень
Меню сайту
Категорії
оголошення [18]
оголошення
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Банери
Головна » Дошка оголошень » оголошення

Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті, що проходить по селищу Білокуракине.
Інформація | | Фотографія 19.07.2013, 14:08

Оголошується конкурс


Білокуракинська селищна рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті, що проходить по селищу Білокуракине.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені Постановою Кабінету Міністрів України від 3.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, а також умовам проведення цього конкурсу.

УМОВИ
конкурсу на перевезення пасажирів на
автобусному маршруті, що проходить по селищу Білокуракине

Загальні положення

1. Ці умови розроблені відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", Постанови Кабінету Міністрів України від 3.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

2. Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах Перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування міських маршрутів, створення безпечних та комфортних умов, виконання необхідних обсягів перевезень пасажирів на автобусному маршруті по смт.Білокуракине.

3. Об'єктом конкурсу є селищний автобусний маршрут загального користування з визначеними режимами руху.

4. У конкурсі на визначення пасажирського Перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень у смт.Білокуракине, повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані.

Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

Водії, які залучаються до перевезень пасажирів, повинні мати у посвідченні відкриту категорію «Д», або «ДЕ», бути застраховані згідно з чинним законодавством.

5. До участі у конкурсі не допускаються юридичні або фізичні особи, які:

    1. визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкта господарювання;

    2. 5.2 подали для участі в конкурсі неправильно оформлені документи або такі, що містять недостовірну інформацію;

5.3 не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";

5.4 пропонують використовувати автобуси, переобладнані з вантажних автомобілів;

5.5 мають несплачені штрафні санкції, неоскаржені в судовому порядку ( що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу ).

6. Перевізники різних форм власності, які працюють на селищній маршрутній мережі смт. Білокуракине, для забезпечення належної організації перевезень пасажирів та високої культури їх обслуговування зобов’язані:

6.1 забезпечувати роботу рухомого складу на маршрутах за визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління;

6.2 передбачати роботу на маршрутах транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

6.3 видавати пасажиру квитки встановленого зразка;

7. Пільгові перевезення пасажирів, які відповідно до законодавства користуються такими правами, забезпечують автомобільні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.


Заяви та необхідні документи приймаються Білокуракинською селищною радою протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення в районній газеті «Життя Білокуракинщини» за адресою: смт.Білокуракине, пл.Горького,4.

Телефони для довідок: 2-19-23, 2-15-38

Режим роботи ради: понеділок-четвер – з 8.00 до 17.00 год.

п'ятниця - 8.00 до 16.00 год.

Додав: selrada | Контактна особа: Сірик Сергій Іванович E
Переглядів: 285 | Розміщено до: 26.08.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Білокуракинська селищна рада © 2018  зв'язок з адміном
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz