Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Банери
Вітаю Вас, Гість · RSS 19.11.2018, 20:21

Головна » Статті » Програми

Проект Про затвердження Програми будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення по Білокуракинській селищній раді

ПРОЕКТ

 

БІЛОКУРАКИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

______________________СКЛИКАННЯ

______________________________СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _____________20___року                                     ____/______ 

 

 

 

 

Про затвердження

 Програми будівництва та

 реконструкції мереж зовнішнього освітлення

 по  Білокуракинській селищній раді

 на 2016-2020 роки»

 

        Керуючись  пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 91 Бюджетного кодексу України, згідно Закону України від 06.09.2005 №2807-IV «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», з метою зниження рівня аварійності на дорогах, травматизму людей в нічний час та покращення умов благоустрою в населених пунктах, Білокуракинська селищна  рада

Вирішила:

             1. Затвердити Програму будівництва та реконструкції мереж зовнішнього освітлення по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»  (додаток №1 додається).

          2. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет селищної ради та постійну комісію з питань           житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг та заступника селищного голови Шутя Д.А.

 

 

Селищний голова                                           С.І. Сірик

 

   

Додаток №1

                                                                                до рішення  сесії

                                                                                      Білокуракинської селищної ради

                                                                               ____________  скликання

                                                                                    №            від                       р.

 

 

Програма будівництва та

реконструкції мереж зовнішнього освітлення

по  Білокуракинській селищній раді

на 2016-2020 роки»

 

1. Загальні положення

1.1. Програма будівництво та реконструкції мереж зовнішнього освітлення вулиць населених пунктів територіальної громади смт. Білокуракине на 2016-2020 роки (надалі Програма) розроблена відповідно до  пункту 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст.91 Бюджетного кодексу України,  згідно Закону України від 06.09.2005 №2807-IV «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки»

З огляду на негативні тенденції, що мають місце в забезпеченні безпечного пересування людей, відсутність на деяких вулицях населених пунктів територіальної громади вуличного освітлення в нічний час, з метою зниження рівня аварійності на вулицях, запобігання та зменшення травматизму населення та покращення умов благоустрою в населених пунктах та потребою відновлення зовнішнього освітлення та реконструкції існуючих систем зовнішнього освітлення, а також будівництва нових мереж на території с.Олександропіль,    с.Ляшківка,  с.Романівка, с.Олексіївка, с.Заїківка, с.Луб’янка, с.Бунчуківка,  с.Грицаївка, с.Дем’янівка,  с.Коноплянівка,  с.Шовкунівка, с.Курячівка,  с.Попівка, с.Хоменкове Перше, с.Лизине, с.Шапарівка, с.Нещеретове,  с.Паньківка, с.Цілуйкове, розроблена  зазначена Програма.

Далі в Програмі вживаються наступні терміни:

зовнішнє освітлення – освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об’єктів за допомогою перетворення електричної енергії в світлову;

об’єкти зовнішнього освітлення – електричне та допоміжне обладнання і електромережі (у тому числі лінії електропередач, апаратура диспетчерського зв’язку, автоматика та телемеханіка), що забезпечують належне функціонування, відповідно до державних стандартів, технічних умов та норм вуличного, об’єктного та архітектурно-декоративного освітлення ;

утримання об’єктів зовнішнього освітлення – роботи, пов’язані з обслуговуванням та забезпеченням належного функціонування таких об’єктів згідно з державними  стандартами, технічними умовами та нормами;

світлоточка – місце перетворення електричної енергії і світлову на мережах зовнішнього освітлення; є одиницею калькулювання вартості робіт з утримання об’єктів зовнішнього освітлення.

 

 

2. Загальна характеристика існуючого стану зовнішнього освітлення

            Станом  на  1 січня  2015  року  загальна  протяжність  мереж  зовнішнього  освітлення селища Білокуракине складає 55,7  км ,  в  тому  числі  55,7 км  повітряні  лінії. Експлуатується  850 одиниць  світлоточок , в  тому  числі :

            40 -одиниць  з  лампами  розжарювання ;

            790  -одиниць  з   ртутними  лампами ;

            20  -одиниці  натрієвих  джерел  світла.

     З  них  близько  58 %  не  відповідають  сучасним  вимогам  та  нормативам. Основними  причинами  такого  стану  є : експлуатація  старих повітряних  ліній , застарілих  шаф  управління  зовнішнім  освітленням ,  зношених  світильників , використання  в  світильниках  ламп  розжарювання  та  ртутних  ламп.

Освітлення вулиць населених пунктів є на сьогодні дуже актуальним. Темрява на вулицях, особливо в осінньо-зимовий період створює багато незручностей для мешканців громади під час дороги на роботу, навчання та повернення додому, сприяє вчиненню правопорушень, крадіжок майна громадян, скоєнню дорожньо-транспортних пригод.

Також однією з умов  розвитку населеного пункту є збільшення кількості молоді, яка залишається після навчання в населеному пункті для постійного проживання. Для цього повинні бути створені комфортні умови, приближені до міських. Однією із таких умов і є належне освітлення вулиць населених пунктів у нічний час. 

 

3. Мета програми

 

3.1.Основною метою Програми є 100 відсоткове забезпечення освітлення населених пунктів: смт.Білокуракине, с.Олександропіль,    с.Ляшківка,  с.Романівка, с.Олексіївка, с.Заїківка, с.Луб’янка, с.Бунчуківка,  с.Грицаївка, с.Дем’янівка,  с.Коноплянівка,  с.Шовкунівка, с.Курячівка,  с.Попівка, с.Хоменкове Перше, с.Лизине, с.Шапарівка, с.Нещеретове,  с.Паньківка, с.Цілуйкове в нічний час на належному рівні і полягає у забезпеченні кращих умов проживання мешканців населених пунктів, безпечного  пересування  учасників  дорожнього  руху, запобігання та зменшення травматизму населення, підвищення ефективності та надійності функціонування і сталого розвитку об’єктів зовнішнього освітлення на основі планування і реалізації заходів з будівництва, відновлення, модернізації та енергозбереження цих об’єктів для зменшення обсягів енергоспоживання.

                                            4. Завдання програми

 

4.1. Основними завданнями програми:

- відновлення мереж зовнішнього освітлення з великим терміном експлуатації та таких, що вийшли з ладу;

- підвищення експлуатаційних якостей мереж вуличного освітлення;

- будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення на територіях населених пунктів;

- організація  ефективного  управління  у  сфері  виробництва  і  надання  послуг  з  обслуговування, утримання  та  ремонту  мереж  зовнішнього  освітлення;

- зменшення бюджетних витрат на споживання електроенергії за рахунок зниження встановленої потужності по світлоточках;

- збільшення кількості годин освітлення в нічний час;

- освітлення вулиць відповідно до вимог санітарних норм;

- покращення дорожньо - транспортної та криміногенної ситуації.

5. Фінансове  забезпечення програми

5.1. Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок:

- власних надходжень до селищного бюджету;

- залучення коштів цільових фондів;

- коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

- коштів субвенції з районного та обласного бюджетів місцевому бюджету на виконання заходів цієї Програми;

- інших джерел, залучених з цією метою виконавчим комітетом селищної  ради, на договірних засадах – коштів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, розташованих або зареєстрованих на території Куйбишевської селищної ради, а також коштів населення.

Головний розпорядник коштів – Білокуракинська селищна рада  Білокуракинського району Луганської області в межах бюджетних призначень передбачає кошти на фінансування Програми.                                                                     

Фінансування  Програми здійснюється в межах видатків передбачених в селищному бюджеті на відповідну галузь.

 

6. Очікувані результати виконання програми:

 

      - розвиток інвестиційної привабливості населених пунктів територіальної громади, сприяння повернення молоді після навчання  в сільські населені пункти;

               - вирішення питання 100 %  освітлення  вулиць у нічний час  таких населених пунктів територіальної громади: смт.Білокуракине, с.Олександропіль,    с.Ляшківка,  с.Романівка, с.Олексіївка, с.Заїківка, с.Луб’янка, с.Бунчуківка,  с.Грицаївка, с.Дем’янівка,  с.Коноплянівка,  с.Шовкунівка, с.Курячівка,  с.Попівка, с.Хоменкове Перше, с.Лизине, с.Шапарівка, с.Нещеретове,  с.Паньківка, с.Цілуйкове          - зменшення соціальної напруги і покращення криміногенної ситуації.

               - економне та ефективне використання бюджетних та залучених до реалізації проекту коштів через використання високоякісних і довговічних світлодіодних ламп, світильників, щитів управління освітленням та пільгового нічного тарифу, який обліковується багатотарифними лічильниками;

               - покращення рівня комфортності середовища та естетичного вигляду вулиць населених пунктів.


 

 

7. Заходи щодо виконання Програми та орієнтовні обсяги

 

 

з/п

 

Найменування заходу

Орієнтовні обсяги фінансування, грн.

 

1.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Нещеретове, Білокуракинського району, Луганської області

150,000

2.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Паньківка, Білокуракинського району, Луганської області

110,000

3.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Цілуйкове, Білокуракинського району, Луганської області

110,000

4.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Шапарівка, Білокуракинського району, Луганської області

100,000

5.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Лизине, Білокуракинського району, Луганської області

80,000

6.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Олександропіль, Білокуракинського району, Луганської області

110,000

7.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Ляшківка, Білокуракинського району, Луганської області

30,000

8.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Романівка, Білокуракинського району, Луганської області

60,000

9.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Дем’янівка, Білокуракинського району, Луганської області

70,000

10.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Шовкунівка, Білокуракинського району, Луганської області

70,000

11.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Коноплянівка, Білокуракинського району, Луганської області

80,000

12.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Бунчуківка, Білокуракинського району, Луганської області

100,000

13.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Грицаївка, Білокуракинського району, Луганської області

50,000

14.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Заїківка, Білокуракинського району, Луганської області

60,000

15.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Олексіївка, Білокуракинського району, Луганської області

80,000

16.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Луб’янка, Білокуракинського району, Луганської області

80,000

17.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Попівка, Білокуракинського району, Луганської області

80,000

18.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Курячівка, Білокуракинського району, Луганської області

110,000

19.

Реконструкція та будівництво мережі вуличного освітлення в селі  Хоменкове Перше, Білокуракинського району, Луганської області

50,000

 

Всього

 

1590,000

А н а л і з регуляторного впливу проекту рішення

«Про затвердження  Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

 

1. Опис проблеми

У зв’язку з проблемами енергопостачання за останні роки, дуже гостро постало питання освітлення селища Білокуракине та сільських населених пунктів громади. Освітлювальні прилади, які експлуатуються, не відповідають технічному рівню сучасного освітлювального обладнання і світловіддача їх дуже низька.

Комплексна програма будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки» (далі – Програма) розроблена на виконання  Законів України “Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на  2009-2014 роки”,  "Про благоустрій населених пунктів".

З огляду на негативні тенденції, що мають місце в забезпеченні безпечного пересування людей, незадовільний технічний стан та низькі експлуатаційні якості електромереж зовнішнього освітлення, з метою зниження рівня аварійності на дорогах та покращення умов благоустрою в населеному пункті, назріла потреба відновлення зовнішнього освітлення та реконструкції існуючих систем зовнішнього освітлення.

2. Мета регулювання

Дана Програма будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді

 • направлена на значне зменшення бюджетних витрат на:
 • споживання електроенергії за рахунок зниження встановленої потужності та використання багатотарифних приладів обліку спожитої електроенергії;
 • обслуговування мереж зовнішнього освітлення за рахунок збільшення строку використання високоефективних освітлювальних приладів.

     -      підвищення експлуатаційних якостей мереж вуличного освітлення;

     - будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення на територіях населених пунктів;

 

Мета Програми полягає у забезпеченні умов безпечного пересування населення та учасників дорожнього руху, надійності функціонування і сталого розвитку об’єктів зовнішнього освітлення шляхом модернізації та енергозбереження об’єктів зовнішнього освітлення  для зменшення обсягів енергоспоживання.

Основні завдання:

 • відновлення мереж зовнішнього освітлення;
 • підвищення експлуатаційних якостей мереж вуличного освітлення шляхом встановлення енергозберігаючих світильників вуличного освітлення;
 • організація ефективного управління у сфері виробництва і надання послуг з обслуговування, утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення.

    -      будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення на територіях              населених  пунктів

3. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання

проблем і відповідні заходи

Протягом зазначеного періоду реалізації Програми, для забезпечення досягнення її мети та основних завдань, передбачається підвищення експлуатаційних якостей мереж зовнішнього освітлення шляхом встановлення економних світильників вуличного освітлення .

Передбачається здійснення таких заходів:

 1. Проведення комплексної модернізації та технічного переоснащення мереж зовнішнього освітлення, в тому числі:

- заміна світильників та утилізація зношених світильників ;

- установка  пуско-регулюючої апаратури;

- заміна певних ділянок повітряних  ліній електромережі.

- будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення на територіях              населених  пунктів

 1. . Встановлення приладів для автоматичного керування освітленням.

Цей перелік заходів необхідно впроваджувати комплексно протягом 2016-2020 років з метою досягнення найбільшої ефективності, кожного року, орієнтовно, 20 % від загальної кількості запланованих Програмою об’ємів.

 

4. Обгрунтування можливостей досягнення визначених цілей

Досягнення мети, зазначеної у пункті 2 цього Аналізу, є можливим завдяки затвердженню рішенням сесії Білокуракинської селищної ради Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

Розробка рішення  Білокуракинської селищної ради здійснюється за принципами:

- законності;

- гласності (відкритості та загальнодоступності);

- колегіальності.

5. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акта

Виконання Програми дасть змогу:

 • забезпечити  безпеку  пересування  учасників  дорожнього  руху ;
 • зменшити  рівень  аварійності  на  дорогах  в селищі ;
 • зменшити  до  мінімального  рівня  витрати  і  втрати  при  наданні  послуги  зовнішнього  освітлення ;
 • знизити  кількість  аварійних  ситуацій  на  об’єктах  зовнішнього  освітлення ;
 • поліпшити  якість  житлово-комунального  обслуговування  населення .

                                                                 

6. Обгрунтування терміну дії рішення

Регуляторний Акт приймається на необмежений строк, перегляд та внесення змін проводиться в разі потреби та внесенні змін до чинного законодавства.

7. Визначення заходів відстеження результативності рішення

Результативність прийняття даного регуляторного акту буде здійснюватися після набрання ним чинності. Строк проведення відстеження через два роки після набрання чинності даним актом.

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення у письмовому та електронному вигляді за адресою:

- Білокуракинська селищна рада: 92200, смт. Білокуракине, пл.Шевченка, 4, тел./факс (06462) 2-27-38, 2-15-38 електронна пошта:  bkselrada@rambler.ru

 

Експертний висновок щодо регуляторного впливу регуляторного акту - рішення Білокуракинської селищної ради

«Про затвердження Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

 

Проект рішення сесії Білокуракинської селищної ради «Про затвердження Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

визначає правові, економічні, фінансові, соціальні та організаційні засади реконструкції мереж зовнішнього освітлення селища Білокуракине.  

  

Запропонований проект регуляторного акту  «Про затвердження Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

відповідає наступним принципам регуляторної політики:

 

   Доцільність – оскільки прийняття Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на  2009-2014 роки”,  "Про благоустрій населених пунктів".

визначає необхідність вжиття  заходів з поліпшення технічного  стану та низьких експлуатаційних якостей електромереж зовнішнього освітлення на всій території України, а також затвердження місцевих програм( правил, планів заходів та інше), має на меті врегулювання вищевказаної проблеми на місцевому рівні та вирішення питання фінансової допомоги для вирішення першочергових завдань поліпшення зовнішнього освітлення селища Білокуракине.

 

  Адекватність – цей проект регуляторного акту має на меті врегулювати відносини, пов’язаних з вирішенням першочергових завдань  зовнішнього освітлення селища Білокуракине, в тому числі вирішення питання фінансової допомоги для вирішення першочергових завдань  зовнішнього освітлення селища Білокуракине.

 

Ефективність - запропонований проект регуляторного акту  передбачає можливість для органів місцевого самоврядування щодо створення фонду для вирішення питання фінансової допомоги з вирішення першочергових завдань зовнішнього освітлення селища Білокуракине.

 

Збалансованість – врахування інтересів суб’єктів даних правовідносин (господарювання, громадян, держави) в процесі вирішення питання фінансової допомоги з вирішення першочергових завдань зовнішнього освітлення селища Білокуракине.

 

Передбачуваність – послідовність регуляторної діяльності, відповідність її цілям державної політики, а саме дія Законів України “Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на  2009-2014 роки”,  "Про благоустрій населених пунктів"    дозволяє суб’єктам правовідносин вирішувати питання фінансової допомоги та першочергових завдань зовнішнього освітлення селища Білокуракине в площині правового поля.

 

Прозорість та врахування громадської думки – інформацію щодо обговорення проекту регуляторного акту було опубліковано на сайті Білокуракинської селищної ради

Зауваження та пропозиції приймалися за адресою: Білокуракинська селищна рада, смт. Білокуракине,    пл.Шевченка, 4, Луганська обл., 92200, тел.. 2-27-38, 2-15-38. 

 

Запропонований проект рішення сесії Білокуракинської селищної ради „ Про затвердження Програми будівництва та  реконструкції мереж зовнішнього освітлення  по  Білокуракинській селищній раді  на 2016-2020 роки»

 відповідає вимогам,  встановленим ст. 4,8,34 Закону  України  "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської  діяльності" та Постанови Кабінету  Міністрів України №308 від 11.03.2004 р. «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

 

Категорія: Програми | Додав: selrada (25.12.2015)
Переглядів: 1013
Copyright Білокуракинська селищна рада © 2018  зв'язок з адміном
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz