Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Банери
Вітаю Вас, Гість · RSS 17.03.2018, 21:58

Головна » Статті » Рішення

Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Білокуракине

Шановні Білокуракинці!


Просимо вас ознайомитися та внести пропозиції щодо нижчевикладених документів:

1. Проекту рішення «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та затвердження положення про фіксований єдиний податок на території смт. Білокуракине»

  1. Аналізу регуляторного впливу.


  Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

  • поштою за адресою: Білокуракинська селищна рада, смт. Білокуракине, пл. Горького, 4, Луганська обл., 92200,

  • факсом (06462) 2-27-38.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом 30 днів з моменту опублікування документів на сайті Білокуракинської селищної ради
Селищний голова С.І.Сірик.


ПРОЕКТ

БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

__________________СЕСІЯ

РІШЕННЯ


смт. Білокуракине №_______Про пайову участь замовників

будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та

соціальної інфраструктури смт.БілокуракинеЗ метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку селища та залучення замовників до пайової участі у створенні розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, на підставі законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про архітектурну діяльність”, "Про регулювання містобудівної діяльності”, ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ”Про прискориний перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування”, "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва”, в зв’язку з припиненням дії з 12.03.2011 року Закону україни "Про планування і забудову територій” та постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2007 №40 "Про встановлення граничного розміру коштів замовників, що залучаються для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів” Білокуракинська селищна рада


ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури смт. Білокуракине (додаток 1).

  2. Затвердити Порядок розрахунку пайової участі замовників у розвитку інфраструктури смт Білокуракине у разі будівництва об'єктів, загальна кошторисна вартість яких згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами не визначена (додаток № 2).

  3. Затвердити Примірну форму договору про пайову участь замовника у розвитку інфраструктури смт Білокуракине з розрахунком величини пайової участі та графіком внесення коштів (додаток 3).

  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансівБілокуракинський селищний голова С.І.Сірик.

Додаток 1

до рішення сесії Білокуракинської селищної ради

«Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктур смт.Білокуракине»

від ________________2012р. № ______Порядок

пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Білокуракине


1. Порядок розроблено на підставі законів України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ”Про архітектурну діяльність”, "Про регулювання містобудівної діяльності”, ”Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ”Про прискориний перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування”, "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва”, в зв’язку з припиненням дії з 12.03.2011 року Закону україни "Про планування і забудову територій” та постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2007 №40 "Про встановлення граничного розміру коштів замовників, що залучаються для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів”.

2. Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у смт.Білокуракине, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Білокуракине, крім випадків, передбачених пунктом четвертим цього Порядку.

3. Пайова участь у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до бюджету Білокуракинської селищної ради коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

4. До пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине не залучаються замовники у разі будівництва:

1) об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

3) будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках;

5) об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

6) об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;

7) об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;


5. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине визначається у договорі, укладеному з Білокуракинською селищною радою (відповідно до встановленого Білокуракинською селищною радою розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.

6. Встановлений Білокуракинською селищною радою для замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине не може перевищувати граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине .

Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине з урахуванням інших передбачених законом відрахувань становить:

1) 10 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд;

2) 4 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта - для житлових будинків.

7. Забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об'єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, передбаченої цим Порядком, а також крім випадків, визначених частиною п'ятою статті 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

8. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками.

9. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.

Істотними умовами договору є:

1) розмір пайової участі;

2) строк (графік) сплати пайової участі;

3) відповідальність сторін.

Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине .

Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором.

10. Кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури смт.Білокуракине , можуть використовуватися виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Білокуракине .


Додаток 2 до Договору

від_______№________


ЗАТВЕРДЖЕНО

Білокуракинський селищний голова

_________________________________С.І.Сірик.


«____»__________20__
Розрахунок

величини пайової участі (внеску) замовників (юридичних, фізичних осіб) у

створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

селища Білокуракине по об’єкту будівництва, вартість якого визначена на

підставі нормативів для одиниці створеної потужності


Білокуракинська селищна рада, в особі селищного голови ________________________

_________________________ , що діє на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в

Україні та Регламенту Білокуракинської селищної ради, з одного боку,

та___________________________________________________________________

____________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по-батькові фізичної особи, з якою укладається договір, або П.І.Б. уповноваженої особи із

зазначенням посади та документа, який уповноважує таку особу на укладання договору – для юридичних осіб) (далі –

«Замовник»), що діє на підставі власного волевиявлення, з другого боку, (далі за текстом

Договору – «Сторони»), відповідно до умов Договору про пайову участь (внесок)

замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

селища Білокуракине від «___» __________ 20 ___ р. № _____ склали розрахунок величини

пайової участі по об’єкту містобудування_______________________ .

(найменування та адреса об’єкта)


1.Розрахунок здійснено на підставі наданих Замовником вихідних даних

_____________________________ та нормативів для одиниці створеної потужності

(зазначити перелік вихідних даних)

(функціональної одиниці виміру), затверджених рішенням Білокуракинської

селищної ради від _____№______.

2. Земельна ділянка, на якій планується здійснити будівництво обєкта, розташована

у ___ зоні згідно з умовним поділом зон забудови селища Білокуракине.

3.Згідно з наданими Замовником вихідними даними та виходячи з показників

створеної потужності вартість обєкта будівництва становить :

____________________ гривень.

(сума цифрами та прописом)

4. Розрахунок величини пайового внеску Замовника будівництва обєкта,

здійснюється за формулою:

ПУ = ( П х Осп.) х 10 (4) % х Кзон, де

ПУ – розмір пайової участі,

П – розрахунковий показник створеної потужності об’єкта будівництва(площа

обєкта будівництва у метрах квадратних, пропускна спроможність,кількість

відвідувань тощо),

Осп. – норматив для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру),

затвердженої рішенням ____________ ради, що діє на дату укладання договору про

пайову участь.

4(10)% - величина пайової участі від загальної вартості будівництва, визначена

згідно з Порядком,

5. Цей Додаток є невідємною частиною Договору про пайову участь (внеску)

замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної

інфраструктури селища Білокуракине від «___»__________ 20___ р. № ___.Білокуракинська селищна радаСелищний голова __________ С.І. Сірик"____” ____________________________20_____р.


Замовник______________________________

_______________________________________________________________________________"____” ___________________________20_____р.


Додаток 3 до Договору

від_______№________

ЗАТВЕРДЖЕНО

Білокуракинський селищний голова

_________________________________

«____»__________20___


Графік оплати коштів пайової участі (внесоку) замовників(юридичних,фізичних осіб) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Білокуракине

смт.Білокуракине «____» ________ 20__ р.

Білокуракинська селищна рада, в особі селищного голови________________________ _________________________ , що діє на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні та Регламенту Білокуракинської селищної ради, з одного боку, та___________________________________________________________________ ____________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по-батькові фізичної особи, з якою укладається договір, або П.І.Б. уповноваженої особи

із зазначенням посади та документа, який уповноважує таку особу на укладання договору – для юридичних осіб)

(далі – «Замовник»), що діє на підставі власного волевиявлення, з другого боку, (далі за текстом Договору – «Сторони»), відповідно до умов Договору про пайову участь (внесок) Замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Білокуракине від «___» __________ 20 ___ р. № _____ домовилися про таке:


1.Оплату за Договором буде здійснено окремими частинами в такому розмірі та у строки:

___% від загального розміру пайової участі, в сумі ______грн. до ______20__р.;

___% від загального розміру пайової участі, в сумі ______грн. до ______20__р.;

___% від загального розміру пайової участі, в сумі ______грн. до ______20__р.;

___% від загального розміру пайової участі, в сумі ______грн. до ______20__р..


2.Цей Додаток є невід'ємною частиною Договору про пайову участь (внесок) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Білокуракине від «___» __________ 20 ___р., набирає чинності з моменту його підписання та діє протягом усього періоду дії основного Договору.


Білокуракинська селищна рада

Селищний голова __________ С.І. Сірик

"____” ____________________20_____р.

Замовник______________________________________

______________________________________________

"____” ____________________________20_____р.


Категорія: Рішення | Додав: selrada (01.11.2012)
Переглядів: 707
Copyright Білокуракинська селищна рада © 2018  зв'язок з адміном
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz