Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Банери
Вітаю Вас, Гість · RSS 19.11.2018, 20:25

Головна » Статті » Рішення

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Білокуракинської селищної ради за 2014 рік

БІЛОКУРАКИНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ШОСТЕ  СКЛИКАННЯ

СІМДЕСЯТ ШОСТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 26 »  березня 2015 року                                                                                  №76/6

Смт.Білокуракине

 

Про підсумки виконання Програми економічного

і соціального розвитку Білокуракинської

селищної ради за 2014 рік

 

        Заслухавши звіт про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Білокуракинської  селищної ради за 2014 рік, керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Білокуракинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Білокуракинської селищної ради за 2014 рік взяти до відома (додається).

 

2. Забезпечити висвітлення підсумків виконання Програми економічного і соціального розвитку Білокуракинської  селищної ради за 2014 рік  на сайті Білокуракинської селищної ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів та секретаря селищної ради Жукову Н.І.

 

 

 

Селищний голова                                         С.І.Сірик.

                                                                        

 

 

Звіт про підсумки виконання у 2014 році Програми економічного і соціального розвитку                                       Білокуракинської селищної ради на 2014 рік

 

Інвестиційна діяльність

 

 Протягом  2014 року в економіку селищної ради залучались інвестиції  в сумі 99910 грн.           Для участі в обласному щорічному конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування у 2014 році  були надіслані документи по проектах: „ Капітальний ремонт дитячого садка              „ Берізка” смт. Білокуракине Білокуракинського району  Луганської області”  та                                   „ Капітальний ремонт дитячого садка  „ Сонечко”смт. Білокуракине Білокуракинського району  Луганської області”. Конкурс виграв проект „ Капітальний ремонт дитячого садка           „ Берізка” смт. Білокуракине Білокуракинського району  Луганської області” .  У минулому році виконано роботи з ремонту приміщень дитячих дошкільних  закладів «Сонечко» та «Берізка», а саме проведено заміну вікон та дверей.

      У 2014 році за рахунок капітальних видатків місцевого бюджету селищної  ради  на соціально-економічний розвиток передбачено 971000,0 тис. грн.  Виконано капітальні  видатки на суму 362912,0тис.грн., або на 39,5 %,     від  передбаченого місцевим бюджетом:

Придбання  газового лічильника

Придбання принтерів

Придбання газонокосарки

Придбання спортивно-ігрових майданчиків

Капітальний ремонт адмінбудівлі селищної ради по пл.Горького,4

Капітальний ремонт приміщень ДНЗ №1 та №3

 

Реалізація державних та місцевих цільових програм

        З метою вирішення проблем розвитку території селищної ради, забезпечення концентрації фінансових, матеріально-технічних, інших ресурсів, а також для розв’язання найважливіших проблем у  2014 році на території селищної ради діяла   одна цільова програма.

Обсяг  фінансування  даної програми склав  258100,0 грн. тис. грн.  у тому числі з:

- державного бюджету –  258,0 тис. грн. ( 100 %).

 

Розвиток підприємництва

         Мале підприємництво селищної ради  у 2014 році було представлене 292 суб’єктами підприємницької діяльності, в тому числі 35 малих підприємств,  248  фізичних-осіб підприємців та  9 одиниць --фермерські господарства.

         Кількість суб’єктів малого підприємництва в 2014 році збільшилося (зменшилося) в порівнянні з минулим роком  на  0,9 % .

У минулому році  за рахунок суб’єктів малого підприємництва на території Білокуракинської селищної ради створено 100  нових    робочих місць.

 

Демографічна ситуація

Чисельність наявного населення Білокуракинської селищної ради на    «01» жовтня 2014 року  становить  7067 осіб. Починаючи з січня 2014 року внаслідок міграції та ситуацією, що склалась на території Луганської області,  кількість жителів смт.Білокуракине збільшилась на  338 осіб, крім того проживає більше тисячі осіб, які вимушено перемістились на територію селища внаслідок проведення  АТО.

Кількість народжених по селищній раді за минулий рік склало 66 дітей, це  у порівнянні з відповідним періодом минулого року  збільшилось  на  9 дітей.         

За 2014 рік кількість померлих в порівнянні з відповідним періодом минулого року залишилось на тому ж рівні.

 

Зайнятість населення та ринок праці

 

          За 11 місяців 2014 року до центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 456 осіб, всього на обліку перебувало 611 чоловік, що на 158 осіб більше минулого року .

Працевлаштовано за 2014 рік  336 осіб , що на 96 осіб більше, ніж у 2013 році. У громадських роботах брали участь 372 особи, основна частина з них була залучена на громадські роботи Білокуракинською селищною радою, а саме виконували роботи з благоустрою території селища. Рівень охоплення активними формами зайнятості склав 126 %.  Структурний склад незайнятих громадян не зазнав суттєвих змін проти минулого року.

За 2014 рік створено 100 нових робочих місць у сфері підприємництва (ФОП).

 

Грошові доходи населення та заробітна плата

          У 2014 році порівняно з відповідним періодом 2013 року  реальні доходи населення зросли на 102,4%

Фонд оплати праці робітників і службовців за 2014 рік склав 71930200 грн., що складає 99%  від  минулого року (72542500).

Середньомісячна заробітна плата по селищній раді за 2015 рік склала 2289 грн. Заборгованість  по  заробітній  платі по  селищній раді за минулий рік відсутня.

 

Житлово-комунальне господарство

          Практично весь житловий фонд багатоквартирних будинків, що знаходяться на території смт.Білокуракине, перебуває в комунальній власності територіальної громади селища. Загальна кількість  житлових будинків  складає – 2489  будинків, з них багатоквартирних будинків –48, загальна площа яких складає –408,9  тис. м2

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг за 2015 рік має скласти  100 %. Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на початок січня 2014 року склала  52269 грн., а на 1 листопада 2014 року  -- 45976 грн.

 За рахунок власних коштів місцевого бюджету проведено ремонтні роботи спрямовані на стабільну роботу систем водопостачання на суму 4000 грн.

 

Охорона здоров’я

Система охорони здоров'я селищної ради представлена ​​ Білокуракинською центральною районною лікарнею.

Чисельність штатних працівників  у районній лікарні  складає  278 чоловік.

Поточні ремонти у цьому 2014  році проведені на суму  121,4 тис. грн. в тому числі: за рахунок бюджетних коштів на суму  24,1 тис. грн., позабюджетних коштів –  97,3 тис. грн. З бюджету селищної ради у 2014 році для ремонту пологового будинку було виділено 159210 грн

 

Освіта

На території селищної ради функціонує чотири заклади освіти, це дві загальноосвітніх школи та два дитячих дошкільних навчальних заклади «Сонечко» та «Берізка».

Кількість учнів у загальноосвітніх навчальних закладах складає 816 осіб.  Чисельність учнів у порівнянні з 2013 роком збільшилася на  126 осіб.

Кількість  дітей у дошкільних закладах на початок 2015 року складає 295, що на  34  дитини більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 

Культура

На території Білокуракинської селищної ради діють заклади культури: 2  клубні установи, районний Будинок культури,  2 бібліотеки, Будинок творчості для дітей, Дитяча школа мистецтв, Краєзнавчий музей.

У закладах культури  працюють  гуртки, колективи художньої самодіяльності у яких займається близько  150 чоловік.

Матеріально-технічна база закладів культури за 2014 рік поповнилась на  1800  грн.                                          

Послугами  бібліотечної мережі користується 1707 читачів, із них 580 – діти.                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Фізична культура і спорт

На території селищної ради діє дитячо-юнацька спортивна школа, розміщений спортивний комплекс «Здоров'я». За 2014 рік  на території селищної ради було проведено  52 спортивних заходів, у яких приймало участь 2710  чоловік.  Брали участь у  спартакіадах  серед школярів, вчителів, колективів підприємств і організацій району. 

        Порівняно з 2013 роком кількість громадян, залучених до масового спорту за місцем роботи зросла на  163 чоловіки, це на 8 %.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

         

 

 

 

Категорія: Рішення | Додав: selrada (30.03.2015)
Переглядів: 310
Copyright Білокуракинська селищна рада © 2018  зв'язок з адміном
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz