Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • W3Schools українською
  • W3Schools на русском
  • Білокуракинський портал (архів)
  • Білокуракинський портал (okis)
  • Білокуракинський портал (BS)
  • Білокуракинський портал (WP)
  • Блог SStimorol
  • Життя Білокуракинщини (BS)
  • Життя Білокуракинщини (WP)
  • Життя Білокуракинщини (сайт)
  • Білокуракинська сел.рада
  • Білокуракинський портал (ucoz)
  • Forever, Michael
  • 7 чудес Білокуракинщини
  • СК Восток (Белокуракино)
  • Фильмы онлайн
  • Колектив Грація
  • Банери
    Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 14:45

    Головна » Статті » Положення

    Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине
    БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
    ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
    _____ сесія 

    Р І Ш Е Н Н Я

    від __________  2011 року    №

    Про утворення цільового фонду на благоустрій селища Білокуракине та затвердження Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине

    Відповідно до пункту 12 частини 2 ст.69 Бюджетного кодексу України, підпункту 25, пункту 1 ст.26 та ст.68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України  «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання додаткових коштів на благоустрій та підтримання належного санітарного, естетичного стану в селищі, Білокуракинська селищна рада

    ВИРІШИЛА:

    1. Утворити цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине;
    2. Затвердити Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине (додається - Додаток №1);
    3. Зобов'язати виконком селищної ради дане рішення розмістити на сайті Білокуракинської селищної ради та інформацію про його прийняття опублікувати в районній газеті «Життя Білокуракинщини»;
    4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування бюджету та фінансів.

    Селищний голова  С.І.Сірик

    Додаток №1
    до рішення ________ сесії Білокуракинської селищної ради шостого скликання від __________ 2011 р.

    Положення
    про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине


    Дане Положення розроблене відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні", „Про благоустрій населених пунктів",  та інших нормативно-правових актів.

    І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    1.1. Цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине (надалі – Фонд) створюється у складі спеціального фонду бюджету територіальної громади селища Білокуракине.

    1.2. Фонд утворюється з метою  фінансової допомоги для вирішення першочергових завдань благоустрою селища.

    1.3. Порядок формування і використання коштів Фонду регулюється чинним законодавством України, цим Положенням та іншими рішеннями  селищної  ради.

    ІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ

    2.1. Зазначені нижче терміни вживаються у цьому Положенні в такому значенні:

    2.1.1. благоустрій населеного пункту –  комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та  охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля;

    2.1.2. територія – сукупність земельних ділянок, які використовуються для розміщення об'єктів загального  користування: парків, скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, шляхів, площ, майданів, набережних, прибудинкових територій, пляжів, кладовищ, рекреаційних, оздоровчих, навчальних, спортивних, історико-культурних об'єктів, об'єктів промисловості, комунально-складських та інших об'єктів у межах населеного пункту;

    2.1.3. утримання в належному стані території – використання її за призначенням відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, правил благоустрою території населеного пункту, а також санітарне очищення території, її озеленення, збереження та відновлення об'єктів благоустрою;

    2.1.4. заходи з благоустрою населеного пункту – роботи щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об'єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.

    2.1.5. До об'єктів благоустрою населеного пункту належать:

    1) території загального користування;
    2) прибудинкові території;
    3) території будівель та споруд інженерного захисту територій;
    4) території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору;
    5) територія полігону твердих побутових відходів.

    2.1.6. території загального користування включають:

    а) парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки-пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
    б) пам'ятки культурної та історичної спадщини;
    в) майдани, площі, бульвари, проспекти;
    г) вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
    ґ) пляжі;
    д) кладовища;
    е) полігон твердих побутових відходів;
    є) територія криниці «Відраднівська»;
    ж) інші території загального користування.

    ІІІ. ЗАКОНОДАВЧА БАЗА

    3.1. Фонд створений і діє відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України "Про благоустрій населених пунктів”, Бюджетного кодексу України.

    ІV. ДЖЕРЕЛА ФОРМУВАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ФОНДУ

    4.1. Дохідна частина Фонду формується за рахунок таких надходжень:

    4.1.1. добровільні пожертви і внески суб’єктів підприємницької діяльності;

    4.1.2. залучені на договірних засадах кошти юридичних та фізичних осіб;

    4.1.3. пайова участь власників будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою;

    4.1.4. внески жителів селища на благоустрій територій загального користування (кладовищ).

    V. ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ФОНДУ

    5.1. Порядок формування дохідної частини фонду.

    5.1.1. Обсяг надходжень до Фонду прогнозується при складанні бюджету селища на відповідний бюджетний період та уточнюється в процесі його виконання;

    5.1.2. кошти передбачені п.4.1.1. сплачуються у довільному розмірі на рахунок цільового фонду;

    5.1.3. залучення коштів, передбачених п.4.1.2. та 4.1.3. здійснюється на підставі договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою, затверджених рішенням виконавчого комітету селищної ради;

    5.1.4. плата згідно п.п.4.1.4. сплачується згідно рішення загальних зборів громадян у затвердженому зборами розмірі;

    5.1.5. внесення (перерахування) фізичними та юридичними особами коштів, визначених до сплати цим Положенням, здійснюється за рахунок Фонду за кодом 50110000 бюджетної класифікації доходів;

    5.1.6. не використані у звітному бюджетному періоді кошти Фонду вилученню не підлягають і переносяться на наступний бюджетний рік.

    VI. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

    6.1. Кошти Фонду мають цільове призначення.

    6.2. Обсяг видатків Фонду прогнозується при складанні бюджету на відповідний бюджетний період з урахуванням укладених договорів та уточнюється в процесі його виконання.

    6.3. Розпорядники бюджетних коштів беруть на себе зобов'язання за Фондом виключно в межах відповідних фактичних надходжень до Фонду.

    6.4. Використання коштів Фонду може проводитися за наступними напрямками:
         - розвиток та підтримку благоустрою селища Білокуракинета інші видатки, пов'язані з утриманням, експлуатацією, капітальним ремонтом об'єктів  благоустрою селища;
         - роботи по благоустрою на кладовищах селища, а саме: спилювання дерев, придбання, ремонт та встановлення огорожі, воріт, скошування трави, прибирання та вивезення сміття, оплата послуг із благоустрою кладовищ;
         - придбання предметів, матеріалів, обладнання, паливо-мастильних матеріалів та придбання предметів і обладнання довгострокового використання, які будуть використовуватись на благоустрій територій кладовищ, благоустрій території селища та утримання мережі вуличного освітлення, оплата праці працівників, які не перебувають у штаті установи (організації), за виконання робіт по благоустрою згідно з договорами цивільно-правового характеру, включаючи договір підряду;

    6.5. Безпосередній розподіл коштів Фонду, внесення змін до нього здійснюється за рекомендацією постійних депутатської комісі з питань планування бюджету та фінансів та з соціальних питань  з послідуючим затвердженням призначень в розрізі головних розпорядників коштів на сесії  ради;

    6.6. При цьому розподіл коштів, що надходять відповідно до п.4.1.4. Положення проводиться на видатки,  пов’язані з благоустроєм кладовищ.

    VII. ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

    7.1. Надходження та використання коштів Фонду здійснюється через управління Державного казначейства у Білокуракинському районі.

    7.2. Моніторинг надходжень та використання коштів Фонду здійснюється комісією з питань планування бюджету та фінансів   селищної ради

    7.3. Річний звіт про отримання та використання коштів Фонду складається головним розпорядником коштів після закінчення відповідного бюджетного періоду та подається на затвердження одночасно із затвердженням звіту про виконання бюджету селищаБілокуракине.

    7.4. Бухгалтерський облік фінансово-господарських операцій Фонду за напрямами використання коштів здійснюється головним розпорядником коштів.

    7.5. Перевірка правильності використання коштів Фонду проводиться постійною комісією з питань  планування бюджету та фінансів     відповідно до чинного законодавства.

    7.6. Контроль за правильністю використання коштів Фонду здійснюють постійні депутатські комісії селищної ради.

    VIII. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.

    8.1. Положення про цільовий Фонд на благоустрій селища, а також зміни і доповнення до нього затверджується виключно Білокуракинською селищною радою.

    8.2. У випадку внесення змін до чинного законодавства, регуляторних актів місцевого значення, а також прийняття нових нормативно-правових актів відповідні зміни вносяться і до цього Положення.

    Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення селищної ради

    Назва регуляторного акта: "Про утворення цільового фонду на благоустрій селища Білокуракине та затвердження Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине»

    Розробник документа: виконавчий комітет Білокуракинської селищної ради

    Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення селищної ради «Про утворення цільового фонду на благоустрій селища Білокуракине та затвердження Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине» підготовлено на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року №308.

    1. Визначення проблеми

    Прийняття даного рішення викликане необхідністю розроблення і здійснення заходів з утримання територій селища у належному стані, його санітарного очищення, збереження і утримання об’єктів загального користування в селищі. Оскільки коштів бюджету селищної ради на благоустрій смт.Білокуракине катастрофічно не вистачає, з метою залучення коштів фізичних і юридичних осіб виникла необхідність створення цільового фонду у складі спеціального фонду селищної ради для акумуляції цих коштів та їх подальшого використання на цілі, передбачені в положенні.

    2. Цілі державного регулювання

    Удосконалення благоустрою території селища відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, який передбачає залучення коштів на договірній основі на благоустрій населених пунктів та пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою населених пунктів.

    3. Визначення альтернативних способів досягнення цілей.

    1. Перша альтернатива – залишити дану ситуацію без змін.

    Дана альтернатива є неприйнятною у зв’язку з тим, що не будуть досягнуті цілі у благоустрої селища,  які ставить перед собою селищна рада.

    2. Друга альтернатива – прийняття рішення «Про утворення цільового фонду на благоустрій селища».

    Дана альтернатива є актуальною та адекватною ситуації, що склалася та досягає завдань регулювання.

    4. Механізм і заходи, які забезпечать розв'язання проблеми.

    Для розв’язання проблеми, зазначеної в розділі 1 цього Аналізу, пропонується прийняти селищною радою рішення про утворення цільового фонду на благоустрій селища.

    Рішення встановлює:

    1. Положення про цільовий фонд на благоустрій:
       - порядок формування фонду;
       - порядок використання коштів та перелік робіт та об’єктів благоустрою;
       - порядок звітності за використання коштів.

    5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей

    Запровадження рішення сесіїБілокуракинської  селищної ради «Про утворення цільового фонду на благоустрій селища Білокуракине та затвердження Положення про цільовий фонд на благоустрій селища Білокуракине» забезпечить високу вірогідність досягнення поставлених цілей.

    Розробка рішення сесії Білокуракинської селищної ради здійснюється за принципами:
       - законності;
       - гласності (відкритості та загальнодоступності);
       - колегіальності.

    6.Визначення показників результативності рішення

    1. Показником результативності рішення є можливість отримати додаткові кошти та за рахунок цільового фонду покращувати благоустрій селища.

    7. Обґрунтування терміну дії рішення

    Строк дії зазначеного регуляторного акта не обмежений.

    8. Показники результативності регуляторного акту.

    Показники результативності регуляторного акту це:
    - вищий рівень регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин в сфері благоустрою;
    - забезпечення в селищі чистоти і порядку на об’єктах благоустрою селища;
    - підвищення відповідальності кожного мешканця селища за дотриманням благоустрою в смт.Білокуракине

    9. Визначення заходів відстеження результативності рішення

    Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснюється до дня набрання ним чинності.
            
    Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу  просимо надавати у письмовій формі:
    - поштою за адресою: Білокуракинська селищна рада, смт. Білокуракине, пл. Горького, 4, Луганська обл., 92200,
    - факсом (06462) 2-27-38.

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування.
    Категорія: Положення | Додав: selrada (07.04.2011)
    Переглядів: 3126
    Copyright Білокуракинська селищна рада © 2024  зв'язок з адміном
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz