Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Погода
Банери
Вітаю Вас, Гість · RSS 19.11.2018, 20:21

Головна » Статті » Рішення

Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

Шановні Білокуракинці!

 Просимо Вас ознайомитися та внести пропозиції щодо нижчевикладених документів:

1. Проекту рішення Білокуракинської селищної ради шостого скликання      «Про визначення виконавця послуг централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 років».

2. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Білокуракинської селищної ради «Про визначення виконавця послуг централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 років».

 

  Зауваження та пропозиції до проектів регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

 • поштою за адресою: Білокуракинська селищна рада, смт. Білокуракине, пл. Горького, 4, Луганська обл., 92200,

 • факсом (06462) 2-27-38.

   Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх обєднань приймаються протягом 30 днів з моменту опублікування документів на сайті Білокуракинської селищної ради.

 

             Селищний голова                                               С.І. Сірик

 

 

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

_________________________ СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від __________________ 2014 року                                                                                                                   № ________

смт. Білокуракине 

 

 

Про визначення виконавця послуг з

централізованого опалення в

БЗОШ І-ІІІ ступенів районного відділу освіти

на опалювальний період 2014-2015 рр.

 

 

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання комунального підприємства “Теплокомунзабезпечення” щодо визначення виконавця послуг з централізованого опалення в Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ступенів на опалювальний період 2014-2015 рр., Білокуракинська селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Визначити комунальне підприємство “Теплокомунзабезпечення” виконавцем послуг з централізованого опалення в Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ступенів на опалювальний період                         2014-2015 рр.

2.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з виконавчої роботи Шутя Д.А..


 

 

            Білокуракинський селищний голова                                       С.І. Сірик  

 

 

 

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

рішення Білокуракинської селищної ради

«Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів

районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 рр.»

Цей аналіз регуляторного впливу (далі – Аналіз) розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-ІV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 р. № 308 і визначає правові та організаційні засади реалізації проекту рішення Білокуракинської селищної ради «Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 рр.» як регуляторного акту.

Опис проблеми

 1. Регулювання викликане необхідністю чіткого визначення виконавців послуг з централізованого опалення усіх форм власності на території смт. Білокуракине

2. Цілі регулювання

Метою даного регулювання є:

 • упорядкування правовідносин, що виникають між виконавцями і споживачами в процесі надання послуг з централізованого опалення;

 • створення правового поля для визначення виконавця послуг з централізованого опалення;

 • підвищення якості надання послуг з централізованого опалення споживачам селища та посилення відповідальності виконавців цих послуг перед споживачами.

 • 3. Альтернативи

Прийняття рішення Білокуракинської селищної ради «Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 рр.» має альтернативи: Альтернатива 1. Користування Законом України «Про житлово-комунальні послуги», та іншими нормативно – правовими актами у сфері житлово – комунальних послуг. Вище перелічені нормативні документи це – нормативно-правові акти, якими установлюється порядок надання, обліку та оплати житлово-комунальних послуг. Вони лише регулюють відносини між суб’єктами господарювання, предметом діяльності яких є надання та отримання житлово-комунальних послуг. Отже, дана альтернатива не прийнятна через те, що даними нормативними документами не передбачено визначення конкретних підприємств–виконавців послуг з централізованого опалення.

Альтернатива 2. Затвердження рішення Білокуракинської селищної ради «Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалюваний період 2014-2015 рр.» забезпечить:

-- чітке визначення прав і обов’язків суб’єктів у сфері виробництва, виконання та споживання послуг з централізованого опалення; --розмежування відповідальності між суб’єктами господарювання, органами місцевого самоврядування та органами державної влади. Наявність єдиного систематизованого правотворчого акту, який регулює відносини, що виникають при наданні та отриманні послуг з централізованого опалення, правові та організаційні засади, і спрямовує на створення умов, зручних для споживачів послуг, та відповідає вимогам діючого в Україні законодавства. Таким чином, єдиним прийнятним заходом є затвердження рішення селищної ради «Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний період 2014-2015 рр.», що цілком відповідає вимогам законодавства.

4. Механізм, який пропонується застосувати для розв'язання проблеми, і відповідні заходи.

Рішення встановлює:

1.Виконавців послуг з централізованого опалення на території Білокуракинської селищної ради, яке визначає: --учасників правовідносин у сфері надання та отримання послуг з централізованого опалення; --права та обов’язки виконавців послуг та їх споживачів;

5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей.

Можливість досягнення цілей, передбачених п.2 цього Аналізу у разі прийняття зазначеного рішення є цілком реальною та обґрунтованою у зв'язку з тим, що метою створення проекту зазначеного рішення є цілеспрямоване вирішення зазначених проблем.

Досягнення мети, зазначеної у п. 2 цього Аналізу, є можливим завдяки затвердженню рішення Білокуракинської селищної ради «Про визначення виконавця послуг з централізованого опалення в БЗОШ I-III ступенів районного відділу освіти на опалювальний преріод 2014-2015 рр.» Розробка цього рішення здійснюється за принципами законності, гласності (відкритості та загальнодоступності), колегіальності,економічної та юридичної обґрунтованості тощо.

На дію даного рішення може вплинути зміна в діючому законодавстві, а також зміна на ринку виконавців послуг з централізованого опалення.

6. Визначення очікуваних результатів прийняття рішення.

За результатами прийняття цього рішення має бути досягнуто цілей згідно з Аналізом:

 

Вигоди

Витрати

Місцеве самоврядування

1. Визначання прав та обов’язків та впорядкування відносин між підприємствами-виконавцями послуг і споживачами послуг з централізованого опалення.

1. витрати, пов’язані з оприлюдненням регуляторного акту.

Виконавці послуг

1. Чітке визначення меж відповідальності, а також прав та обов’язків у сфері надання та отримання послуг з централізованого опалення. 2. Покращення рівня послуг; створення умов, зручних для споживачів послуг.

-

7. Обґрунтування строку дії рішення

Рішення є регуляторним нормативно-правовим актом, який діє на невизначене коло осіб, є загальнообов'язковим до застосування на території смт.Білокуракине, та строк дії якого –1 рік.

8. Визначення показників результативності рішення

 1. Показником результативності рішення є укладений договір на надання послуг з централізованого опалення з дотриманням встановлених термінів.

 2. У відповідності з ч. 5 ст. 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-1V рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень рішення визначається кількістю осіб, які:

  1. прочитають зазначене рішення на сайті Білокуракинської селищної ради оприлюднення;

  2. отримають регуляторний акт за запитами до органу місцевого самоврядування;

  3. отримають регуляторний акт або інформацію щодо основних його положень іншими шляхами.

                Голова постійної комісії з питань

                планування бюджету та фінансів                                                                  З.С. Ромах.       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Рішення | Додав: selrada (17.09.2014)
Переглядів: 478
Copyright Білокуракинська селищна рада © 2018  зв'язок з адміном
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz