Сайт Білокуракинської селищної ради, Білокуракине, Луганська область
Програми, положення
Меню сайту
Категорії
Програми [36]
Положення [10]
Рішення [55]
Тендера [1]
Бюджет [8]
Бюджет
Форма входу
Пошук
Реквізити
Поштова адреса:
Білокуракинська селищна рада
пл. Т.Г.Шевченка, 4
смт. Білокуракине,
Білокуракинський район,
Луганська область, 92200
УКРАЇНА

Електронна адреса (e-mail):
bk.selrada@gmail.com
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • W3Schools українською
 • W3Schools на русском
 • Білокуракинський портал (архів)
 • Білокуракинський портал (okis)
 • Білокуракинський портал (BS)
 • Білокуракинський портал (WP)
 • Блог SStimorol
 • Життя Білокуракинщини (BS)
 • Життя Білокуракинщини (WP)
 • Життя Білокуракинщини (сайт)
 • Білокуракинська сел.рада
 • Білокуракинський портал (ucoz)
 • Forever, Michael
 • 7 чудес Білокуракинщини
 • СК Восток (Белокуракино)
 • Фильмы онлайн
 • Колектив Грація
 • Банери
  Вітаю Вас, Гість · RSS 30.09.2023, 14:52

  Головна » Статті » Рішення

  У категорії матеріалів: 55
  Показано матеріалів: 51-55
  Сторінки: « 1 2 3 4 5 6

  Сортувати по: Даті · Назві · Коментарям · Переглядам
  П Р О Е К Т
  БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА          
  ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
  Р І Ш Е Н Н Я №__
  від _______ 2012 року
  смт Білокуракине

  Про затвердження тарифів на послуги з захоронення відходів
  на території Полігону ТПВ смт Білокуракине

   
  Керуючись положеннями ст. 26, 30, ст. 59, ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи положення ст. 5, 21 Закону України "Про відходи”,  ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», приймаючи до уваги положення наказу Постанови Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. "Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів”,  наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №7 від 10.01.2006р. "Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України”, з метою реалізації державної політики в галузі житлово-комунального господарства, дотримання порядку визначення вартості послуг у сфері поводження з відходами, Білокуракинська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розрахунок тарифу на послуги з захоронення відходів на території Полігону ТПВ смт. Білокуракине. (додаток №1)
  2. Затвердити тарифи на послуги з захоронення відходів на території Полігону ТПВ смт. Білокуракине в розмірі 9,02 грн. за 1 куб.м.  
  3. Виконавчому комітету Білокуракинської селищної ради вжити заходів щодо доведення даного рішення до відома жителів смт. Білокуракине шляхом опублікування на офіційному сайті селищної ради в мережі Інтернет.
  4. Рішення набуває чинності з моменту його прийняття.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань / соц.обслуговування населення, житлових питань /Зубков М.П./ та заступника селищного голови Шутя Д.А.

  Білокуракинський селищний голова   С.І. Сірик
  Рішення | Переглядів: 1032 | Додав: selrada | Дата: 27.04.2012

  БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА          
  ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ

  Р І Ш Е Н Н Я №28/58

  від 17 квітня 2012 року
  смт. Білокуракине

  Про погодження норм утворення відходів на території смт Білокуракине

  Керуючись положеннями ст. 26, 30, ст. 59, ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи положення ст. 5, 21 Закону України "Про відходи”,  ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», приймаючи до уваги положення наказу Постанови Кабінету Міністрів України № 1070  від 10.12.2008р. "Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів”, наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №7 від 10.01.2006р. "Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України”з метою реалізації державної політики в галузі житлово-комунального господарства, дотримання порядку визначення вартості послуг та показників у сфері поводження з відходами, Білокуракинська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Погодити норми утворення відходів на території смт Білокуракине згідно з додатком 1.
  2. Виконавчому комітету Білокуракинської селищної ради вжити заходів з організації та проведення роботи щодо укладення договорів про надання послуг з захоронення відходів з підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, що розташовані на території смт Білокуракине.   
  3. Довести дане рішення до відома жителів смт Білокуракине шляхом опублікування на офіційному сайті селищної ради в мережі Інтернет.
  4. Рішення набуває чинності з моменту його прийняття.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань / соц.обслуговування населення, житлових питань /Зубков М.П./ та заступника селищного голови Шутя Д.А.

  Білокуракинський селищний голова  С.І.Сірик
  Рішення | Переглядів: 795 | Додав: selrada | Дата: 18.04.2012

  БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
  ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
  Р І Ш Е Н Н Я № 28/9

  від 17  квітня 2012 року                                                                        смт. Білокуракине

  Про розгляд заяви голови ОСББ "Восход” щодо погодження тарифів
  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

   
  Керуючись положеннями ст. 26, ст. 59, ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи положення ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 869  від 01.06.2011р. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, розглянувши заяву голови Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Восход” та додані до неї матеріали, Білокуракинська селищна рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Погодити ОСББ "Восход” тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 0,70грн. за 1 кв.м.
  2. Зобов'язати керівництво ОСББ "Восход” у місячний строк з моменту прийняття рішення, довести дане рішення до відома членів ОСББ "Восход”.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань / соц.обслуговування населення, житлових питань /Зубков М.П./ та заступника селищного голови Шутя Д.А..

  Білокуракинський селищний голова  С.І. Сірик
  Рішення | Переглядів: 915 | Додав: selrada | Дата: 17.04.2012

  БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
  ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
  Р І Ш Е Н Н Я № 28/10

  від 17 квітня 2012 року                                                                                            смт Білокуракине

  Про розгляд заяви голови ОСББ "Комфорт” щодо погодження тарифів
  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій


  Керуючись положеннями ст. 26, ст. 59, ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи положення ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 869  від 01.06.2011р. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, розглянувши заяву голови Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків "Комфорт” та додані до неї матеріали, Білокуракинська селищна рада
   
  ВИРІШИЛА:

  1. Погодити ОСББ "Комфорт” тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 0,70грн. за 1 кв.м.
  2. Зобов'язати керівництво ОСББ "Комфорт” у місячний строк з моменту прийняття рішення, довести дане рішення до відома членів ОСББ "Комфорт”.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із соціальних питань / соц.обслуговування населення, житлових питань /Зубков М.П./ та заступника селищного голови Шутя Д.А..

  Білокуракинський селищний голова   С.І. Сірик
  Рішення | Переглядів: 1186 | Додав: selrada | Дата: 17.04.2012

  БІЛОКУРАКИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
  ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
  ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
  Р І Ш Е Н Н Я № 28/5

  від 17 квітня 2012 року                                                                                                смт Білокуракине         

  Про роботу підприємств торгівлі та громадського харчування
  на території Білокуракинської селищної ради


  Розглянувши відношення Білокуракинської районної ради №89 від 09.04.2012 р., інформацію Білокуракинського РВ ГУМВС України в Луганській області щодо роботи магазинів та барів, розташованих на території Білокуракинської селищної ради, які працюють в нічний час, з метою поліпшення стану громадського порядку та профілактики вуличної злочинності в місцях масового скупчення громадян на території смт Білокуракине, з метою недопущення продажу неповнолітнім особам пива, алкогольних та тютюнових виробів, а також з метою дотримання належного санітарного стану на території селища, керуючись  ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.15 Закону України №481/95–ВР "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (із змінами та доповненнями), Постанови Кабінету Міністрів України №854 від 30.07.96р. «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», виконком Білокуракинської селищної ради

  В И Р І Ш И В:

  1.  Обмежити час продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі і малих архітектурних формах на території смт Білокуракине  з 22-00 години  до 6-00 години ранку.   
  2. Рекомендувати закладам ресторанного господарства, які здійснюють торгівлю на території селищної ради після 24.00 год., провадити торгівлю алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива до 24.00 години.
  3. Зобов'язати власників торгівельних точок, які здійснюють торгівлю на території селищної ради після 24.00 год:
    3.1. Дотримуватись графіків роботи, затверджених виконавчим комітетом Білокуракинської селищної ради.
    3.2. Дотримуватись законодавства щодо продажу неповнолітнім пива, алкогольних та тютюнових виробів.
  4. Довести дане рішення до відома власників торгівельних точок, які провадять торгівлю після 24 години, та до населення через  засоби масової інформації.
  5. Контроль за виконанням п.2 даного рішення покласти на секретаря селищної ради Жукову Н.І.

  Білокуракинський селищний голова   С.І.Сірик
  Рішення | Переглядів: 883 | Додав: selrada | Дата: 17.04.2012

  Copyright Білокуракинська селищна рада © 2023  зв'язок з адміном
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz